WIDEO
Aapexx Las Vegas 2018

Light@Automotive

Light@Agriculture

Light@Extreme

Light@Logistics

Light@Work

M-Tech postanowił zamknąć rok 2015 wyjazdem na targi w Anglii. Obraliśmy ten kierunek po raz pierwszy. Przyświecającym nam celem udziału w targach było nie tyle zbudowanie kolejnego stoiska na targach motoryzacyjnych, co zbadanie potrzeb niszowych producentów pojazdów i akcesoriów.
Targi Advanced Engineering UK w Birmingham to impreza skoncentrowana na najnowszych technologiach, co jest pełnym odzwierciedleniem kierunku w jakim podąża nasza firma. Mieliśmy okazję prezentować nasze produkty w towarzystwie producentów innowacyjnych maszyn i rozwiązań dla przemysłów automotive i aerospace. Dzięki wielu ciekawym prelekcjom i wymianą doświadczeń z inżynierami z całego świata, specjaliści naszej firmy pozyskali bezcenną wiedzę, która pozwoli nam udoskonalić nasze produkty.

Pozostali uczestnicy targów nie kryli zdziwienia spowodowanego naszą obecnością, co tylko spotęgowało zainteresowanie firmą M-Tech. Dzięki temu pozyskaliśmy cennych klientów, zajmujących się produkcją ambulansów, kamperów czy taksówek.
Wysoka klasa wodoszczelności oraz jakość naszych lamp w połączeniu z niespotykanie atrakcyjną ceną zaowocowały, ku naszemu zaskoczeniu, nawiązaniem współpracy z pierwszym producentem średniej wielkości motorówek.

Dzięki swojej elastyczności, doświadczeniu i dynamice, M-Tech jest solidnym partnerem, którego można brać pod uwagę w każdym segmencie oświetlenia. Szybko się uczymy, jeszcze szybciej dostosowujemy się do nawet najbardziej wymagających klientów.

Dążymy do tego, by każdy klient zainteresowany oświetleniem, myślał o firmie M-Tech.
Kolejną imprezą targową, w której mieliśmy okazję uczestniczyć były Międzynarodowe Targi Części Samochodowych EQUIP AUTO 2015 w Paryżu.

Możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu utwierdziła nas w przekonaniu, że nasze produkty znajdują duże zainteresowanie nabywców w coraz większej ilości krajów Europy i nie tylko, a bezpośredni kontakt z odbiorcami pozwolił nam upewnić się w trafności nowych kierunków rozwoju.

Biznesowy charakter targów wzmocniło przybycie na targi odbiorców z różnych części świata, co pozwoliło nam stwierdzić, że targi EQUIP AUTO odgrywają rolę dźwigni handlu i sprzyjają zawieraniu wielu interesujących kontaktów biznesowych nie tylko z krajów francuskojęzycznych.

Możliwość przeprowadzenia licznych rozmów biznesowych w Paryżu z zagranicznymi odbiorcami sprawia, że to wydarzenie jest dla nas świetnym początkiem realizacji planu poszerzenia dystrybucji marki M-Tech na innych kontynentach w 2016 roku.
Rynek francuski jest wyjątkowo wymagającym rynkiem gdzie klienci oczekują, że oferowany produkt nie tylko będzie charakteryzował się atrakcyjną ceną, ale również będzie uwzględniał najnowsze trendy rynku motoryzacyjnego.

Zdajemy sobie, więc sprawę iż jesteśmy zmuszeni inwestować w oferowany produkt oraz stale rozpoznawać potrzeby rynku i zachodzących na nim zmiany.
Jesteśmy świadomi faktu, że żeby zaistnieć zarówno we Francji jak i w krajach takich jak Tunezja, Algieria, Kongo, a nawet Gwadelupa, musimy wykazywać się nie tylko wielka innowacyjnością ale i również elastycznym podejściem do danego rynku. Jesteśmy przekonani, iż nasza ciągle poszerzająca się gama produktowa jest w stanie zadowolić klientów od dalekiej Kanady, przez Francje, Kamerun, Laos, aż po egzotyczna Gwinee Francuską.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych nowoczesna technologia i dynamicznie rozwijającym się biznesem by stali się jego częścią oraz nawiązali partnerska współprace z firma M-Tech !

Targi Automechanika Dubai to jedna z imprez targowych z serii odwiedzonych przez firmę M-Tech w charakterze wystawcy. Dzięki znakomitej kadrze mówiącej wieloma językami, naszym celem ekspansji nie jest tylko Europa. Pierwszym przystankiem do sprzedaży na skalę między-kontynentalną jest Dubai - hub tradingowy otwierający wrota na cały Bliski Wschód oraz Afrykę.

Rynek europejski jest najbardziej wymagającym rynkiem na świecie. Dostosowanie się do tak trudnych warunków sprawiło, że klienci odwiedzający nasze stoisko z krajów od Pakistanu, po Nigerie żywo zainteresowani byli produktami z każdego z oferowanych segmentów.

Duża liczba wystawców z krajów europejskich oraz spotkania w kuluarach sprawily, ż znaleźliśmy zainteresowanych w Dubaju, z krajow takich jak Niemcy, Francja czy Włochy. Automechanika Dubai, mimo wydawałoby się, dość egzotycznego charakteru, zagości na stałe w kalendarzu imprez targowych firmy M-Tech pośród lokacji takich jak Frankfurt, Paryż Bologna czy Madryt.

Kolejną, jedną z ważniejszych imprez targowych w branży automotive, na których mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty, są Targi Autopromotec w Bolonii.
Obierając sobie za cel rozwój sieci dystrybucji na tym wymagającym rynku postawiliśmy głównie na innowacyjnie systemy oświetlenia w technologii LED i HID.
Efektem tej decyzji było duże zainteresowanie włoskich profesjonalistów naszą gamą produktów oraz zaistnienie marki M-TECH na rynku włoskim.

Pozytywne opinie na temat naszego międzynarodowego zespołu handlowców, asortymentu, jak również strategii, pozwalają nam stwierdzić, że Autopromotec Bolonia były właściwym wyborem i że rynek włoski to właściwy kierunek dla rozwoju naszej firmy.

Kolejnym wydarzeniem z cyklu imprez targowych firmy M-TECH w roku 2015 są Targi Motortec w Madrycie oferujące możliwość zaprezentowania swoich produktów na nowym dotychczas rynku.
Wydarzenie swoim zasięgiem obejmuje Hiszpanie, Portugalię, Amerykę łacińską oraz Afrykę północną.

Celem wyjazdu naszego zespołu było zaprezentowanie oraz spopularyzowanie marki M-Tech, jako lidera w asortymencie oświetlania samochodowego. Największym zainteresowaniem cieszyła się premierowa odsłona naszych produktów marki Powertec, jak również nowości z asortymentu lamp roboczych, świateł do jazdy dziennej i samochodowego oświetlenia LED. Nasze profesjonalne podejście, kompleksowa obsługa, a przede wszystkim całościowa oferta produktowa zaowocowały nawiązaniem wielu interesujących kontaktów biznesowych.

Miła atmosfera, pozytywne opinie oraz spora liczba pozyskanych klientów spowodowały, że będziemy niejednokrotnym gościem kolejnych edycji tego wydarzenia